P.W. Vikking KTS

shadow

Opis działalności

Producent personalizowanej stolarki otworowej. W ofercie kompozytowe drzwi zewnętrzne i energooszczędne okna PVC z drewnopodobną dekoracją Real Wood.

Firma Vikking KTS jest producentem energooszczędnej stolarki otworowej. Oferta obejmuje kompozytowe drzwi zewnętrzne i okna PVC z opatentowaną dekoracją profili Real Wood.

Topowy produkt firmy to drzwi ARCTIC PLUS o ponadprzeciętnych parametrach użytkowych. Współczynnik przenikania ciepła Ud juz od 0,63 W/m2K. Drzwi ARCTIC PLUS dostępne są w wielu wzorach, kolorach i wariantach zdobień takich jak frezowania, aplikacje inox, oświetlenie LED w pakietach szybowych czy lakierowanie w dwóch lub więcej kolorach.

Firma jest pionierem na rynku stolarki otworowej w zakresie produkcji personalizowanych drzwi i okien. Drzwi i okna VIKKING wyróżniają się niepowtarzalnym designem, unikatową dekoracją drewnopodobną Real Wood zgłoszoną jako zastrzeżony wzór przemysłowy.

Tym co wyróżnia i charakteryzuje firmę VIKKING jest jej innowacyjność i to nie tylko w zakresie konstrukcji produktów ale też w sposobie produkcji. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi i okna wyłącznie na indywidualne zamówienie. W odróżnieniu od innych producentów, niemal każda para drzwi czy okien jest tu inna. Wiele możliwych konfiguracji zdobień i wyposażenia sprawia, że każde zlecenie wymaga oddzielnego traktowania i indywidualnej obróbki przez pracowników. Firma nie produkuje „na zapas”– ideą jest słuchanie klienta i każdorazowo dobieranie rozwiązań idealnie dopasowanych do jego potrzeb. Produkty Vikking dedykowane są dla wymagających inwestorów.

Firma nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze zamówienia.

Wizytówka firmy P.W. Vikking KTS jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii