nibyland

NIBYLAND

Opis działalności

Praca z klientem jest naszą pasją. W sprzedaży działamy już od kilkunastu lat, stale podnosząc swoje kwalifikacje staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów.

Dbanie o bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą misją.

  • dobierzemy odpowiedni fotelik dla Twojego dziecka
  • pokażemy jak prawidłowo zamontować fotelik w samochodzie
  • pomożemy dobrać wózek tak, aby spacery były dla was przyjemnością

Nibyland jest naszym najmłodszym dzieckiem, któremu staramy się poświęcić dużo uwagi. Sklep stacjonarny znajduje się w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 27. Mieścimy się zaledwie 100m od cukierni Solidarność i 300m od Parku Handlowego Tatary.

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno wózków spacerowych, głęboko-spacerowych, biegowych, bliźniaczych jak również fotelików samochodowych we wszystkich grupach wagowych, montowanych przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Staramy się na bieżąco poszerzać nasz asortyment. Współpracujemy z producentami m.in.: 4Baby, Amelis, Baby Jogger, Baby Safe, Be Safe, Baby Design, Britax Romer, Espiro, Graco, Maxi-Cosi, TFK, X-Lander.

ZAPRASZAMY DO NIBYLAND !

wózki dziecięce (spacerowe, biegowe, bliźniacze, głębokie, głęboko-spacerowe), foteliki samochodowe, łóżeczka, krzesełka do karmienia, akcesoria.

Kontakt

Tel.: 81 759 47 19

Strona internetowa: www.nibyland.eu

Adres: ul. Gospodarcza 27, 20-211 Lublin

Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 10:00 - 18:00, Sob.: 10:00 - 14:00

Wizytówka firmy NIBYLAND jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik