moj-dietetyk

Mój Dietetyk Lublin

Opis działalności

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których dietetyka to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie (bez dodatkowych suplementów odchudzających).

Udowadniamy, że dieta to nie restrykcje, lecz szczęśliwy styl życia, który daje wewnętrzne poczucie spełnienia: świetne samopoczucie, energię, chęć do działania oraz ogromną satysfakcję z samego siebie. W swojej praktyce opieramy się na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem.

Zawsze słuchamy i motywujemy naszych podopiecznych. Wierzymy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się radosnym procesem, który pozwala cieszyć się jedzeniem i wzmaga poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień.

Darmowy parking dla klientów.

Racjonalne odchudzanie jest naszą specjalizacją. Układamy także diety dla osób mających inne potrzeby.

Kontakt

Tel.: +48 792 450 650

Strona internetowa: www.lublin.mojdietetyk.pl

Adres: ul. Lubartowska 75A, 20-123 Lublin

Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00

Wizytówka firmy Mój Dietetyk Lublin jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik