modesta

MODESTA Sp. z o. o. Sp. komandytowo-akcyjna

Opis działalności

Spółka Modesta zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie stolarki budowlanej.

Optymalny dobór stolarki budowlanej do charakteru obiektów i wymagań projektowych, profesjonalne podejście i terminowość realizacji stały się znakiem rozpoznawczym firmy MODESTA, która od wielu lat potwierdza swoją mocną pozycję na rynku budowlanym.

Firma specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych konstrukcji aluminiowo-szklanych bazując na sprawdzonych rozwiązaniach systemowych wiodących producentów profili aluminiowych. W systemach fasadowych wykonywane są lekkie ściany osłonowe szklano-aluminiowe, świetliki dachowe i fasady szklane, a w systemach okienno-drzwiowych produkowane są drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi automatyczne, witryny oraz okna. Firma Modesta realizuje nowoczesne rozwiązania technologiczne w branży drzwi stalowych; oferuje drzwi o zwiększonej odporności na włamanie klasy RC4, drzwi przeciwpożarowe i techniczne. Dostarczane i montowane produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Firma gwarantuje profesjonalne podejście do realizowanych zadań, kompleksowość obsługi oraz fachowe doradztwo w dziedzinie stolarki budowlanej.

Drzwi stalowe antywłamaniowe, przeciwpożarowe i techniczne. Konstrukcje profilowe aluminiowo-szklane. Bramy garażowe i przemysłowe

Kontakt

Tel.: 81 526 91 30

Strona internetowa: www.modesta.pl

Adres: ul. Parysa 70, 20-712 Lublin

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00, So: 10:00 - 13:00

Wizytówka firmy MODESTA Sp. z o. o. Sp. komandytowo-akcyjna jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik