MŁYN I ELEWATOR ŁUKÓW K.W.S.ŻABCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

shadow

Opis działalności

Przedsiębiorstwo P.H.U.P. „ K.W.S. ŻABCZYŃSCY” jest wielozakładową firmą działającą w zakresie przetwórstwa zbóż i piekarstwa. Młyn Łuków produkuje najwyższej jakości mąki pod marką TOTA. Mąka pszenna, pszenna graham, żytnia, orkiszowa to podstawa oferty produktów sypkich.

Przedsiębiorstwo P.H.U.P. „ K.W.S. ŻABCZYŃSCY” jest wielozakładową firmą działającą w zakresie przetwórstwa zbóż i piekarstwa. Stanowi przykład firmy rodzinnej z wieloletnimi tradycjami, ponad siedemdziesięciu lat pracy w branży zbożowo-młynarskiej.

Pierwszy młyn powstał w 1942r. w Łaskarzewie. Obecnie w skład przedsiębiorstwa wchodzą trzy młyny w Łaskarzewie, Łukowie i Stoczku Łukowskim. Przedsiębiorstwo posiada również własną piekarnię, która zaopatruję w pieczywo lokalny rynek oraz służy do badania jakości produkowanej mąki.

Dopełnieniem naszej fachowości oraz świadomości w zakresie zagwarantowania bezpieczeństwa oferowanych przez nas artykułów żywnościowych jest wdrożony i funkcjonujący system zarządzania jakością.

Długoletnie doświadczenie w produkcji, własna baza przechowalnicza, nowoczesna technologia przetwórstwa, doświadczona kadra, kontrola jakości w laboratoriach zakładowych, wdrożony system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności są gwarancja najwyższej jakości naszych wyrobów.

Wychodząc naprzeciw obecnym trendom żywieniowym przedstawiamy pełną ofertę mąk, od pszennej tortowej, przez orkiszową do żytniej pełnoziarnistej.

Jako polska rodzinna firma stawiamy na współpracę z polskimi, lokalnymi producentami zbóż. Każda dostawa przechodzi przez proces szczegółowej kontroli jakościowej w naszym laboratorium. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu jak wygląda taka kontrola, w związku z tym zapraszamy do złożenia wizyty w naszym młynie.

Wizytówka firmy MŁYN I ELEWATOR ŁUKÓW K.W.S.ŻABCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii