Meriwa Sp. J.

shadow

Opis działalności

MERIWA Sp. J. – producent mebli z Lublina, Jesteśmy producentami mebli przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców.

MERIWA Sp. J. – producent mebli z Lublina

Jesteśmy producentami mebli przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Prowadzona przez nas aktywna działalność na polskim rynku w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, pozwoliła nam na stworzenie systemu obsługi dostosowanego do potrzeb i charakteru rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca handlowa była wyrazem wzajemnego zaufania odbiorcy do dostarczanych towarów i usług. Sprzedaż mebli biurowych i szkolnych. Meble i urządzenia oferowane są przez nas z pełną gwarancją jakości, w przystępnych cenach, z fachowym serwisem technicznym i doradczym.

Dzięki szybkim i terminowym dostawom jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby odbiorców nie tylko przy uzupełnianiu wyposażenia, ale także o przy urządzaniu nowych obiektów, wszystko z uwzględnieniem życzeń klienta.

Wszystkim naszym Klientom zainteresowanym zakupem mebli biurowych i gabinetowych zapewniamy wsparcie plastyków, niezależnie od tego, czy projekt obejmuje wyposażenie całego budynku czy też małego biura. Poza doskonałymi meblami biurowymi prowadzimy również sprzedaż mebli szkolnych, mebli recepcyjnych takich jak lady biurowe i sofy oraz mebli metalowych do biur i magazynów. Na życzenie naszych Klientów przygotowujemy indywidualne projekty mebli biurowych oraz meble na wymiar do domu: meble kuchenne, garderoby oraz zabudowy wnęk.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Lublinie – chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych usług.

Wizytówka firmy Meriwa Sp. J. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii