martz Sp. z o.o.

shadow

Opis działalności

martz to producent nowoczesnych przyczep samochodowych, podłodziowych, specjalistycznych oraz lawet. W swojej gamie posiadamy ponad 150 modeli najwyższej jakości przyczep.

martz to producent przyczep samochodowych z nowoczesnym, porywającym designem. Komfortowe użytkowanie naszych produktów zapewnia przykładanie szczególnej uwagi nawet do najdrobniejszych szczegółów. Wszystkie modele naszych przyczep powstały przy współpracy z profesjonalistami oraz użytkownikami indywidualnymi. Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie oraz spełnianie pokładanych w nich oczekiwań. W gamie ponad 150 modeli przyczep, które produkujemy znajdują się:

  • przyczepy bagażowe
  • przyczepy transportowe
  • lawety i platformy
  • przyczepy dla budownictwa
  • przyczepy motocyklowe
  • przyczepy do przewożenia quadów
  • przyczepy podłodziowe

Wszystkie serie naszych przyczep charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Do ich produkcji wykorzystujemy podzespoły i części renomowanych niemieckich marek. Duże możliwości konfiguracyjne realizowane są za pomocą opcji dodatkowych. Ich duża liczba pozwala na dobranie przyczepy pod indywidualne potrzeby danego Klienta. Rozwinięta sieć dystrybucji, która obejmuje zakres całej Polski oraz wielu państw Europejskich pozwala na łatwy dostęp do przyczep oraz miejsc ich serwisowania. Jesteśmy dumni z każdej przyczepy, która opuszcza naszą fabrykę. Mamy nadzieję, że Ty również będziesz i staniesz się jednym z członków naszej wielkiej rodziny!

W celu poznania większej ilości informacji o naszej firmie i produktach zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego.

Wizytówka firmy martz Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii