shadow

Opis działalności

Wykonanie instalacji systemów centralnego odkurzania.

Pomysł zastosowania instalacji centralnego odkurzania w budynkach mieszkalnych i innych to piękna idea, a to z tego względu, że cały kurz który zalega w pomieszczeniach i w wyniku odkurzania w 100% opuszcza budynek, a nie jak w tradycyjnym odkurzaniu część zostaje odfiltrowana, natomiast reszta zostaje rozpylana na całe pomieszczenie powodując alergie i choroby układu oddechowego.

Od 1990 roku wykonujemy instalacje centralnego odkurzania i doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala nam na zbudowanie instalacji w domu jednorodzinnym będącym w surowym stanie lub podczas generalnego remontu w ciągu jednego dnia. Przyjeżdżamy – budujemy instalację centralnego odkurzania – rozliczamy się – gwarantujemy – odjeżdżamy.

Firma nasza nie jest związana umowami z żadnym producentem odkurzaczy centralnych i dlatego możemy inwestorowi zaproponować jednostkę odkurzacza centralnego najkorzystniejszą dla danego obiektu z punktu widzenia na jej eksploatację.

Klientom proponujemy optymalny rodzaj instalacji centralnego odkurzania w zależności od tego z jakiego materiału wykonany jest budynek mieszkalny.

Uwzględniamy indywidualne wymagania klientów, proponujemy wysoką jakość usług i ich kompleksowość.

Jesteśmy firmą rodzinną usadowioną na własnym gruncie nie ponosimy dodatkowych kosztów wynikających na przykład z najmu, dzierżawy, obciążeń podatkowych, itp. Usługi i księgowość prowadzona jest przez członków rodziny – tym samym możemy wykonać zamówienie taniej niż inni.

Udzielamy gwarancję na system instalacji centralnego odkurzania, natomiast na jednostki centralnych odkurzaczy i poszczególne ich podzespoły czas gwarancji udzielany jest według ustaleń producenta.

Wizytówka firmy Malinowski Bogdan jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii