shadow

Opis działalności

Wykonanie instalacji systemów centralnego odkurzania.

-- Reklama --

Pomysł zastosowania instalacji centralnego odkurzania w budynkach mieszkalnych i innych to piękna idea, a to z tego względu, że cały kurz który zalega w pomieszczeniach i w wyniku odkurzania w 100% opuszcza budynek, a nie jak w tradycyjnym odkurzaniu część zostaje odfiltrowana, natomiast reszta zostaje rozpylana na całe pomieszczenie powodując alergie i choroby układu oddechowego.

Od 1990 roku wykonujemy instalacje centralnego odkurzania i doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala nam na zbudowanie instalacji w domu jednorodzinnym będącym w surowym stanie lub podczas generalnego remontu w ciągu jednego dnia. Przyjeżdżamy – budujemy instalację centralnego odkurzania – rozliczamy się – gwarantujemy – odjeżdżamy.

Firma nasza nie jest związana umowami z żadnym producentem odkurzaczy centralnych i dlatego możemy inwestorowi zaproponować jednostkę odkurzacza centralnego najkorzystniejszą dla danego obiektu z punktu widzenia na jej eksploatację.

Klientom proponujemy optymalny rodzaj instalacji centralnego odkurzania w zależności od tego z jakiego materiału wykonany jest budynek mieszkalny.

Uwzględniamy indywidualne wymagania klientów, proponujemy wysoką jakość usług i ich kompleksowość.

Jesteśmy firmą rodzinną usadowioną na własnym gruncie nie ponosimy dodatkowych kosztów wynikających na przykład z najmu, dzierżawy, obciążeń podatkowych, itp. Usługi i księgowość prowadzona jest przez członków rodziny – tym samym możemy wykonać zamówienie taniej niż inni.

Udzielamy gwarancję na system instalacji centralnego odkurzania, natomiast na jednostki centralnych odkurzaczy i poszczególne ich podzespoły czas gwarancji udzielany jest według ustaleń producenta.

-- Reklama --

Wizytówka firmy Malinowski Bogdan jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii