leadpol

Leadpol Sp. z o.o.

Opis działalności

“Specjaliści od ołowiu” to krótkie zdanie najlepiej opisuje naszą firmę. Jeśli poszukujesz wyrobów ołowianych to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę produktów wykonanych z użyciem tego metalu. Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania dlatego bardzo chętnie rozważymy każde zapytanie.

LEADPOL jest specjalistą w zakresie ołowiu. Dostarczamy zarówno standardowe jak i innowacyjne półwyroby ołowiane do odbiorców w Polsce jak i za granicą, przy czym naszą domeną są blachy, płyty i folie ołowiane zabezpieczające przed promieniowaniem medycznym oraz elektromagnetycznym.

Wszystkie produkty podlegają recyklingowi, a wytwarzane są w oparciu o wymagania ISO 9001 oraz standardów EN, DIN, PN z wykorzystaniem wyłącznie ołowiu pierwotnego Pb 99,97% min. z gatunków zarejestrowanych na Londyńskiej Giełdzie Metali (LME).

Leadpol korzysta z zasobów produkcyjnych uznanych walcowni w oparciu o w/w kryteria. Złożone procesy produkcyjne odbywają się w różnych zakładach przetwórczych z Europy w oparciu o technologię opracowaną przez Leadpol przy współpracy ze specjalistami z branży, instytutami naukowymi i klientami.

Leadpol istnieje w Polsce od 2013 r i mieści się w Chełmie woj. lubelskie. Natomiast korzenie firmy sięgają Ukrainy i 1998 r. Wywodzimy się ze spółki ООО «ЕВРО-К» z siedzibą w Kijowie, która od wielu lat cieszy się uznaniem wśród klientów i z powodzeniem dostarcza ołów do odbiorców w Polsce Europie oraz Europie Wschodniej.

“Specjaliści od ołowiu” to krótkie zdanie najlepiej opisuje naszą firmę. Jeśli poszukujesz wyrobów ołowianych to dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę produktów wykonanych z użyciem tego metalu.

Kontakt

Tel.: (82) 545 23 40

Strona internetowa: www.leadpol.pl

Adres: ul. Okszowska 39, 22-100 Chełm

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Wizytówka firmy Leadpol Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik