kcfe

Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Sp. z o.o.

Opis działalności

Ocena5.0

Jesteśmy doświadczonym podmiotem zajmującym się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych oraz z funduszy krajowych, a także w zakresie profesjonalnego doradztwa szkoleniowego. Posiadamy również duże doświadczenie w prowadzeniu projektów transgranicznych oraz projektów IT (w tym własny, kilkuosobowy zespół wykwalifikowanych programistów).

Nasza oferta skierowana jest między innymi do przedsiębiorców (mikro, małe, średnie i duże firmy) oraz podmiotów publicznych i koncentruje się w głównej mierze na wsparciu ich działań rozwojowych. Na każdym etapie działania zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie, oferując kompleksową usługę doradztwa europejskiego i gospodarczego skoncentrowaną na skutecznym pozyskiwaniu kapitału na inwestycje proinnowacyjne, proekologiczne i infrastrukturalne, a także poprzez świadczenie usług szkoleniowych związanych z prowadzeniem i rozwojem działalności.

Jesteśmy doświadczonym podmiotem na rynku firm zajmujących się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych oraz z funduszy krajowych, a także w zakresie profesjonalnego doradztwa szkoleniowego.

Kontakt

Tel.: (81) 440 00 03

Strona internetowa: www.kcfe.pl

Adres: ul. Turystyczna 32, 20-207 Lublin

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00.-17.00, So: 9.00-15.00

Wizytówka firmy Krajowe Centrum Funduszy Europejskich Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik