Inter Comodo Ekskluzywne Meble z Włoch

shadow

Opis działalności

W trakcie długiej historii będącej dowodem zaufania i akceptacji naszych klientów zawsze staraliśmy się współpracować z czołówką włoskich producentów. Pozwoliło nam to na stworzenie bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty. Firma działa na terenie całego kraju oferując klientom kompleksową obsługę od doradztwa po transport i montaż wybranych mebli.

Historia firmy INTER – COMODO sięga początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to w pierwszym salonie naszej firmy rozpoczęliśmy sprzedaż ekskluzywnych mebli importowanych z Włoch. Będąc pod wielkim wpływem włoskiego designu w projektowaniu wnętrz i mebli, od początku naszej działalności staraliśmy się przybliżyć go rodzimemu odbiorcy. W tamtym czasie nasze działania na polskim rynku były absolutnie pionierskie i w jakimś sensie również kreowały gusty polskich klientów.

Sprzedaż mebli zawsze bardzo starannie poprzedzaliśmy długimi rozmowami z klientami o wnętrzach ich domów, często bardzo szczegółowo je projektując. Zakup mebli, szczególnie tych od najlepszych włoskich producentów to zazwyczaj bardzo poważny wydatek. Rozumiejąc to wspólnie z naszymi klientami zawsze poszukiwaliśmy optymalnych rozwiązań, a naszym priorytetem było zadowolenie i radość klienta z osiągniętego efektu końcowego, a nie zwykła sprzedaż mebli.

W trakcie naszej długiej historii będącej dowodem zaufania i akceptacji klientów zawsze staraliśmy się współpracować z czołówką włoskich producentów. Pozwoliło nam to na stworzenie bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty, która uzupełniona propozycją projektowania wnętrz stała się bardzo konkurencyjna na polskim rynku. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom meble, które pod względem jakości i wzornictwa lokują się na tzw. wysokim i najwyższym poziomie europejskim.

Firma INTER – COMODO działa na terenie całego kraju oferując klientom kompleksową obsługę od projektu wnętrza do montażu wybranych mebli.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w INTER – COMODO w Lublinie na Al. Warszawskiej 85 a.

24 LATA NA RYNKU to dowód zaufania i akceptacji naszych klientów

EKSKLUZYWNE MEBLE WŁOSKIE
to starannie wybrani producenci, gwarancja jakości i wyjątkowy design.

Wizytówka firmy Inter Comodo Ekskluzywne Meble z Włoch jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii