neony

Image Art NEONY

Opis działalności

Firma IMAGE ART działa na rynku od roku 1996. Pierwotnie jako firma reklamowa zajmująca się branżą reklamową w szerokim tego słowa znaczeniu, od roku 2000 zaczęła się specjalizować w branży świetlnej, w tym postawiła na produkcję we własnym zakresie neonów.

Szanowni klienci, kasetony zwykłe i tłoczone, litery przestrzenne znaki graficzne i loga firm są dla nas codziennością, działamy w celu zaspokojenia Państwa potrzeb i oczekiwań na najwyższym poziomie. Stosując do podświetleń wydajne i efektowne neony jak i małe energooszczędne LEDy (diody świecące), możemy podświetlić każdy element.

Własna pracownia neonowa, pozwala nam na bieżąco kontrolować jakość użytych do produkcji reklam neonów, dając gwarancję ich niezawodności, a jednocześnie umożliwia obniżenie kosztów produkcji. Państwa prace są dla nas wyzwaniem, które traktujemy poważnie i którym staramy się sprostać mając na względzie, że dobrze wykonana reklama Państwa firmy jest jednocześnie reklamą naszej. Własny zakład produkcyjny wyposażony w maszyny i urządzenia do produkcji reklam Dysponujemy wszechstronnym parkiem maszynowym do realizacji wszelkiego typu zleceń. Własne zaplecze pozwala nam wykonywać prace na bieżąco i pod stałą kontrolą nie czekając na terminy podwykonawców.

Frezowanie CNC, ciecie laserem CO2, ciecie styroduru, zabudowy ALUCOBONDU, serwis neonów

Produkcja neony, reklamy, litery 3D, kasetony, LED

Kontakt

Tel.: +48 601 305 406

Strona internetowa: www.neony.com.pl

Adres: ul. Długa 5, 20-346 Lublin

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Wizytówka firmy Image Art NEONY jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik