Hotel Victoria

shadow

Opis działalności

Hotel Victoria to trzygwiazdkowy obiekt konferencyjno - hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym.

-- Reklama --

Hotel Victoria jest usytuowany w samym centrum Lublina i jako jedyny w mieście posiada taras widokowy na XI piętrze, z którego roztacza się panorama całego miasta. Jest również największym hotelem w Lublinie, zarówno pod względem liczby miejsc noclegowych, jak i powierzchni sal konferencyjnych.

W pobliżu hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, między innymi Starówka Lubelska, Park Saski, Aqua Park, Galeria Handlowa Plaza, dworzec kolejowy w odległości 1,5 km oraz Port lotniczy Lublin 15 km.

Do dyspozycji gości, Hotel Victoria oddaje 160 pokoi, których elegancki i przytulny wystrój połączony z funkcjonalnym wyposażeniem sprawiają, że każdy może się tu zrelaksować oraz efektywnie popracować.

Nasi goście rozpoczynają swój dzień od bogatego, pełnowartościowego śniadania w postaci bufetu szwedzkiego wraz z live cooking, który jest wliczony w cenę noclegu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, natomiast kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.

Oprócz obiektu hotelarskiego dysponujemy 9 salami wielofunkcyjnymi, które pozwalają obsługiwać imprezy biznesowe i okolicznościowe, świetnie czują się u nas grupy do 450 osób, jak i mniejsze grupy do 50 osób.

W Hotelu Victoria jest również wykwintna Restauracja „Ogród” która serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, nasza profesjonalna obsługa jest w stanie zrealizować wszystkie imprezy okolicznościowe, rodzinne, biznesowe, cateringi.

„Dla naszych gości Hotel Victoria to drugi dom”.

-- Reklama --

Wizytówka firmy Hotel Victoria jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii