Hotel Victoria

shadow

Opis działalności

Hotel Victoria to trzygwiazdkowy obiekt konferencyjno - hotelowy oferujący zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym.

Hotel Victoria jest usytuowany w samym centrum Lublina i jako jedyny w mieście posiada taras widokowy na XI piętrze, z którego roztacza się panorama całego miasta. Jest również największym hotelem w Lublinie, zarówno pod względem liczby miejsc noclegowych, jak i powierzchni sal konferencyjnych.

W pobliżu hotelu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, między innymi Starówka Lubelska, Park Saski, Aqua Park, Galeria Handlowa Plaza, dworzec kolejowy w odległości 1,5 km oraz Port lotniczy Lublin 15 km.

Do dyspozycji gości, Hotel Victoria oddaje 160 pokoi, których elegancki i przytulny wystrój połączony z funkcjonalnym wyposażeniem sprawiają, że każdy może się tu zrelaksować oraz efektywnie popracować.

Nasi goście rozpoczynają swój dzień od bogatego, pełnowartościowego śniadania w postaci bufetu szwedzkiego wraz z live cooking, który jest wliczony w cenę noclegu. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, natomiast kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.

Oprócz obiektu hotelarskiego dysponujemy 9 salami wielofunkcyjnymi, które pozwalają obsługiwać imprezy biznesowe i okolicznościowe, świetnie czują się u nas grupy do 450 osób, jak i mniejsze grupy do 50 osób.

W Hotelu Victoria jest również wykwintna Restauracja „Ogród” która serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, nasza profesjonalna obsługa jest w stanie zrealizować wszystkie imprezy okolicznościowe, rodzinne, biznesowe, cateringi.

„Dla naszych gości Hotel Victoria to drugi dom”.

Wizytówka firmy Hotel Victoria jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii