GULIVER Biuro Podróży

shadow

Opis działalności

W ofercie biura: oferty wyjazdów do krajów egzotycznych, wycieczki, wczasy: samolotem, autokarem, z dojazdem własnym, ubezpieczenia turystyczne, karty EUR 26, bilety autokarowe międzynarodowe, bilety lotnicze, konferencje

-- Reklama --

Biuro ,,GULIVER” prowadzi działalność w Lublinie od listopada 1996 roku na podstawie koncesji nr 14/99, która uprawnia nas do organizacji wyjazdów. Między innymi znajdziecie Państwo w poszczególnych kategoriach: wyjazdy rodzinne, obozy młodzieżowe, zielone szkoły, kolonie dla dzieci, wycieczki, wyjazdy integracyjne, wczasy dla seniorów. Biuro przez 24 lat wypracowało sobie markę solidnego i stabilnego. Jest znane i ma wielu stałych klientów, których doceniamy przez udzielanie rabatów na wyjazdy. Od wielu lat organizujemy cieszące się dużą popularnością kolonie i obozy letnie – krajowe oraz zagraniczne. Młodzież i dzieci mogą wybrać spośród szerokiej gamy kolonii tematycznych, na których będą nie tylko wypoczywać, ale także realizować swoje pasje i rozwijać zainteresowania. W czasie roku szkolnego zachęcamy do podróżowania z nami na wycieczkach szkolnych.

-- Reklama --

Wizytówka firmy GULIVER Biuro Podróży jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii