GLUETECHNIKA Krzysztof Jagielski

shadow

Opis działalności

Maszyny do opłaszczowania, topienie i aplikacja PUR i EVA

Firma Gluetechnika swą działalność rozpoczęła w 2002 roku od budowy topielników i głowic klejowych. Obecnie jest jednym z nielicznych, rodzimych producentów maszyn do opłaszczowania powierzchni w branży stolarki budowlanej, z zastosowaniem klejów EVA i PUR , jak również podajników, stacji załadowczych oraz stacji rozładowczych.

Maszyny jak i urządzenia firmy Gluetechnika wykorzystywane są przy oklejaniu profili okiennych i meblowych, płyt meblowych wszelkiego rodzaju okleinami PCV lub okleinami papierowymi (finish).

Nasze maszyny, jak i aplikacje kleju, są wykorzystywane głównie do wielkoseryjnej pracy. Osiągana jest tu najwyższa dokładność aplikacji kleju jak i jakość sklejania.

Wszystkie nasze urządzenia budowane są pod specjalne wymogi naszych Klientów. Wyposażamy maszyny w system aplikacji Primera oraz system kontroli jakości procesu produkcji. Gluetechnika wykonuje wszelkiego rodzaju głowice klejowe w zależności od zapotrzebowania Klienta.

Budujemy również kompletne linie gotowe do pracy. Szkolimy personel obsługujący nasze maszyny i zapewniamy profesjonalny serwis techniczny oraz magazyn części zamiennych. Nasze urządzenia działają na terenie całego kraju, jak również za granicą.

W ofercie posiadamy między innymi:

  • maszyny do opłaszczowania profili okiennych z PCV i aluminium,
  • kompletne linie gotowe do pracy,
  • maszyny do opłaszczowania paneli bram garażowych,
  • topielniki,
  • głowice szczelinowe z płynną regulacją szerokości naniesienia kleju.

Każda z naszych maszyn jest budowana pod wymogi Klienta, dlatego też jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Oferujemy również szeroki zakres akcesoriów dla urządzeń do topienia i podawania kleju.

Wizytówka firmy GLUETECHNIKA Krzysztof Jagielski jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii