FotoArtDruk.pl

shadow

Opis działalności

W naszej ofercie znajdą Państwo druk zdjęć i fotografii od formatu 10×15 cm do formatu B0 oraz druk zdjęć wielkoformatowych do szerokości 114cm i długości 300cm. Studio druku wykonuje foto obrazy i druk zdjęć na płótnie z oprawą na blejtram sosnowy.

Wybór odpowiedniego kadru jest tak samo ważny, jak dobór odpowiedniego papieru, FotoArtDruk jako profesjonalne studio drukuje zdjęcia wielkoformatowe oraz zdjęcia na płótnie, wyłącznie na dedykowanych do druku fotograficznego materiałach klasy premium.

Posiadamy nowe wielokolorowe drukarki fotograficzne Canon z serii Pro.
Drukujemy zdjęcia od formatu 10×15, wydrukujemy zdjęcia z Instagrama, wykonamy druk zdjęć A3 czy druk zdjęć wielkoformatowych, zachowując nieskazitelną jakość.

FotoArtDruk, to również druk zdjęć na płótnie z oprawą na blejtram sosnowy. Otrzymają Państwo w pełni przygotowany do ekspozycji fotoobraz.

Nowością w naszej ofercie jest druk na żądanie, wykonywany od ręki oraz druk zdjęć formatu A2 z lakierowaniem zabezpieczającym wydruk. Studio wprowadziło do oferty również druk zdjęć z Instagrama w trzech kwadratowych formatach. Naszą ofertę uzupełnia druk plakatów na podstawie szablonów przygotowanych przez dział graficzny drukarni cyfrowej.

Zapraszamy do współpracy fotoamatorów, grafików, agencje reklamowe, profesjonalnych fotografów oraz klientów indywidualnych.

Wizytówka firmy FotoArtDruk.pl jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii