FHU Mini-Bud Jerzy Płecha

shadow

Opis działalności

Usługi ogólnobudowlane - elewacje, wykańczanie wnętrz, gładzie, malowanie, układanie, glazury, ogrodzenia, balustrady, okna, drzwi, parapety, rolety, bramy garażowe.

Mini-Bud jest dynamicznie rozwijająca się firmą działającą w branży budowlanej.

Działalność swoją opieramy na długoletnim doświadczeniu w branży. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów począwszy od doradztwa technicznego zakresu usług ogólnobudowlanych, poprzez sprzedaż oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien lub innych produktów, a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwu szeroką gamę wyrobów renomowanych krajowych producentów, znanych z dobrej jakości produktów i posiadających nienaganne opinie. W przeciwieństwie do standardów maarketowych oferujemy produkty trwałe, solidne i estetyczne wykonane, które będą Państwu służyły niezawodnie przez wiele lat.

Mini-Bud powstała z myślą o Klientach o różnych wymaganiach, gustach, marzeniach i portfelach. Postaramy się znaleźć dla Państwa rozwiązania, które połączą w sobie estetykę, jakość oraz przystępną cenę.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i preferujemy dobrą jakość oraz terminowość wykonywanych usług.

Wizytówka firmy FHU Mini-Bud Jerzy Płecha jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii