Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

shadow

Opis działalności

Producent stacji transformatorowych, rozdzielnic średniego i niskiego napięcia oraz złącz kablowych. Usługi montażowe obejmują kompleksowe budownictwo elektroenergetyczne (projekt, montaże, pomiar, rozruch).

Elektromontaż-Lublin jest firmą z wieloletnimi tradycjami, obecną na rynku już od 1953 roku i posiadającą znaczącą pozycję w branży elektroenergetycznej. Pozycję tę zawdzięczamy terminowości i wysokiej jakości świadczonych usług oraz dzięki doświadczeniu i wysokiemu poziomowi profesjonalizmu naszej kadry. Firma nasza oferuje zarówno usługi elektroinstalacyjne, jak też bardzo szeroki wachlarz wyrobów związanych z sektorem elektroenergetycznym. Zakres oferowanych przez nas usług montażowych obejmuje kompleksowe budownictwo elektroenergetyczne, łącznie z projektowaniem, montażem, pomiarami i rozruchem instalacji elektrycznych słabo- i silnoprądowych, linii oraz urządzeń elektroenergetycznych na napięcia do 110 kV.

Wykonujemy roboty elektroinstalacyjne związane z uruchamianiem urządzeń elektrycznych i linii technologicznych we wszystkich branżach przemysłowych (m.in. elektrociepłownie, kotłownie, cementownie, huty, elektrownie, OZE, zakłady przetwórstwa spożywczego, cukrownie, oczyszczalnie ścieków, zakłady przemysłu elektromaszynowego, górnictwo węgla brunatnego i kamiennego itp.).

Wykonujemy również kompleksowe instalacje elektroenergetyczne w obiektach handlowych, magazynowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Świadczymy także usługi w zakresie horyzontalnych przewiertów sterowanych, które znajdują zastosowanie przy bezkolizyjnym pokonywaniu przeszkód terenowych takich jak: drogi i autostrady, tereny o gęstej zabudowie, torowiska, rzeki, jeziora, tereny bagienne, rozlewiska wodne itp. Posiadając własną pracownię oferujemy w oparciu o wytyczne budowlane wykonanie kompleksowych projektów budowlanych i wykonawczych obiektów, instalacji i urządzeń w branży elektroenergetycznej. Nasz zespół serwisowy wyposażony w nowoczesne, ruchome laboratorium, wykonuje: próby napięciowe kabli i rozdzielnic w miejscu zainstalowania, lokalizację uszkodzeń linii kablowych średnich i niskich napięć, badania sprzętu ochronnego, badania, regulację i naprawy aparatury zabezpieczeniowej, kontrolnej i pomiarowej.

Działalność produkcyjna obejmuje wytwarzanie urządzeń dla energetyki zawodowej, budownictwa oraz dla różnych gałęzi przemysłu. Szeroka gama nowoczesnych rozwiązań stacji transformatorowych oferowanych przez nasz zakład spotyka się z zainteresowaniem nie tylko na rodzimym rynku, ale również poza granicami kraju. Jako pierwsi w kraju uruchomiliśmy seryjną produkcję prefabrykowanych stacji w obudowie betonowej typu STLmb, które za nowoczesność i wysoką jakość wykonania, wielokrotnie zdobywały wyróżnienia i medale na renomowanych imprezach targowych. Stacje te chętnie stosowane są na terenach zabudowanych ze względu na możliwość dostosowania ich architektury do istniejącej lub planowanej zabudowy oraz dzięki zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa zarówno dla obsługi, jak też dla osób postronnych, co zostało potwierdzone badaniami w Instytucie Energetyki i uzyskaniem Certyfikatów Zgodności.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje m.in.:

 • stacje transformatorowe w obudowach betonowych i metalowych (do 16 MVA i 40,5 kV),
 • rozdzielnice SN (do 40,5 kV),
 • rozdzielnice nN (do 7600 A)
 • złącza kablowe i kablowo-pomiarowe SN w obudowie betonowej
 • kontenery metalowe i elementy konstrukcyjne
 • urządzenia zabezpieczeniowo-sterownicze
 • przewody szynowe magistralne
 • przepusty kablowe i in.

Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu zapleczu technicznemu nasza firma nieustannie wprowadza na rynek nowe usługi i produkty.

Gwarantujemy Państwu:

 • wysoką jakość i estetykę oferowanych usług,
 • terminy realizacji robót zgodnie z umową,
 • konkurencyjne ceny,
 • technologie i sprzęt na wysokim poziomie technicznym.

Wizytówka firmy Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii