DRPC Paweł Drozd

shadow

Opis działalności

Naprawiamy wszelkiego rodzaju komputery i laptopy w naszym serwisie ul. Poligonowej 57 w Lublinie jak i bezpośrednio u klienta w ramach usługi Pogotowie Komputerowe.

Naprawiamy wszelkiego rodzaju komputery i laptopy, zajmujemy się tym od wielu lat a liczne grono zadowolonych klientów stale rośnie.

Zajmujemy się stałą obsługą informatyczną i serwisową firm i osób prywatnych. Odzyskiwaniem danych z dysków w laptopach, kart pamięci, pendrive, a także standardowych dysków 3.5′. Budową i konfiguracją sieci lan i wifi. Instalacją systemów operacyjnych: Windows, Linux i iOS. Zabezpieczamy komputery przed wirusami usuwamy trojany i męczące wyskakujące reklamy. No i oczywiście składamy komputery w pełni dostosowane do potrzeb i portfela klienta.

Popularną i często wykonywaną przez nas usługą jest modernizacja i optymalizacja komputerów. Do urządzeń które nie dają sobie rady z wymaganiami dzisiejszych programów i internetu montujemy wydajniejsze komponenty (ram, procesory, dyski SSD, itd.) aby zmaksymalizować ich funkcjonalność i optymalizować koszty.

Oferujemy usługi zarówno stacjonarne w siedzibie firmy w naszym serwisie komputerowym przy ulicy Poligonowej 57 w Lublinie jak i bezpośrednio u klienta w ramach usługi Pogotowie Komputerowe. Fizycznie jesteśmy dostępni od 9.00 do 17.00 w naszym serwisie, w innych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 663370162

Wizytówka firmy DRPC Paweł Drozd jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii