cudne-meble

Cudne Meble – Kade Krzysztof Drozdowski

Opis działalności

Jesteśmy polskim producentem mebli z litego drewna. Wszystkie nasze projekty przechodzą staranną kontrolę jakości począwszy od projektu, przez wszystkie etapy produkcji, transportu, aż do momentu kiedy meble trafią do Państwa domu. Nasze meble wykonane są w całości z litego drewna łącznie z plecami i dnami szuflad. Produkujemy meble z takich gatunków jak palisander zwany również drzewem różanym, drewna owocowego mango czy niezwykle twardej akacji indyjskiej. Naszą ofertę stanowią nowoczesne meble z litego drewna, meble klasyczne jak również meble kolonialne i meble z Indii.

Meble z mango są ciepłe w dotyku i ocieplają atmosferę w nowoczesnych mieszkaniach. Doskonale harmonizują z modnymi obecnie materiałami takimi jak szkło, cegła, metal. Barwa drewna mango świetnie pasuje do szarych ścian i dębowych podłóg.

Dla wielbicieli tradycyjnych kolonialnych mebli i stylowych mamy kolekcje London, która charakteryzuje się ponadczasową formą pasującą do gabinetów, bibliotek i klasycznych wnętrz.

Ci którzy lubią nowoczesność znajdą u nas kubiczne meble o prostych kształtach. W ofercie mamy bardzo modne meble z recyklingowego postarzanego drewna – meble w stylu loft.

Dopełnieniem naszej oferty są wygodne i eleganckie wypoczynki i solidne sofy, fotele, oraz oryginalne dodatki do wyposażenia wnętrz tj. rzeźbione lustra, ramki, lampy itp.

Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych mebli!

Producent mebli z litego drewna egzotycznego. Naszą ofertę stanowią nowoczesne meble z litego drewna, meble klasyczne jak również meble kolonialne i meble z Indii.

Kontakt

Tel.: +48 600 416 913

Strona internetowa: www.cudnemeble.pl

Adres: ul. Fabryczna 2 lok 2.7, 20-301 Lublin

Godziny otwarcia: Pn.- pt.: 10:00 - 19:00, sob.: 10:00 - 17:00, niedz.: 10:00 - 15:00

Wizytówka firmy Cudne Meble – Kade Krzysztof Drozdowski jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik