Cudne Meble – Kade Krzysztof Drozdowski

shadow

Opis działalności

Producent mebli z litego drewna egzotycznego. Naszą ofertę stanowią nowoczesne meble z litego drewna, meble klasyczne jak również meble kolonialne i meble z Indii.

Jesteśmy polskim producentem mebli z litego drewna. Wszystkie nasze projekty przechodzą staranną kontrolę jakości począwszy od projektu, przez wszystkie etapy produkcji, transportu, aż do momentu kiedy meble trafią do Państwa domu. Nasze meble wykonane są w całości z litego drewna łącznie z plecami i dnami szuflad. Produkujemy meble z takich gatunków jak palisander zwany również drzewem różanym, drewna owocowego mango czy niezwykle twardej akacji indyjskiej. Naszą ofertę stanowią nowoczesne meble z litego drewna, meble klasyczne jak również meble kolonialne i meble z Indii.

Meble z mango są ciepłe w dotyku i ocieplają atmosferę w nowoczesnych mieszkaniach. Doskonale harmonizują z modnymi obecnie materiałami takimi jak szkło, cegła, metal. Barwa drewna mango świetnie pasuje do szarych ścian i dębowych podłóg.

Dla wielbicieli tradycyjnych kolonialnych mebli i stylowych mamy kolekcje London, która charakteryzuje się ponadczasową formą pasującą do gabinetów, bibliotek i klasycznych wnętrz.

Ci którzy lubią nowoczesność znajdą u nas kubiczne meble o prostych kształtach. W ofercie mamy bardzo modne meble z recyklingowego postarzanego drewna – meble w stylu loft.

Dopełnieniem naszej oferty są wygodne i eleganckie wypoczynki i solidne sofy, fotele, oraz oryginalne dodatki do wyposażenia wnętrz tj. rzeźbione lustra, ramki, lampy itp.

Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych mebli!

Wizytówka firmy Cudne Meble – Kade Krzysztof Drozdowski jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii