BR NAPORA Sp. z o.o.

shadow

Opis działalności

Biuro Rachunkowe, kompleksowe usługi księgowe. Ubezpieczenia indywidualne i grupowe dla firm i osób prywatnych.

Biuro rachunkowe. Ubezpieczenia i Finanse

BR NAPORA Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia Biura Rachunkowego Anna Napora na sp. z o.o. i kontynuuje te same najwyższe standardy prowadzenia działalności, rozszerzając ofertę o pełną obsługę nie tylko księgową, ale również w zakresie doradztwa finansowego i ubezpieczeń.

Usługi rachunkowe

Atutem naszego biura rachunkowego jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowej, działamy już 20 lat. Wszystkie usługi świadczymy z należytą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, mogą Państwo skupić się na prowadzeniu firmy, a obsługę księgową pozostawić nam.

Zarówno właściciel, jak i pracownicy posiadają liczne certyfikaty i zaświadczenia świadczące o stałym podnoszeniu kwalifikacji.

Najważniejszym certyfikatem jest oczywiście licencja Ministerstwa Finansów, nr 34565/02 potwierdzająca uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Ubezpieczenia i finanse

Oferujemy ubezpieczenia indywidualne, skierowane do osób fizycznych. Ubezpieczenia te gwarantują ochronę na wypadek zajścia różnych zdarzeń losowych i zawierają polisy na życie, ubezpieczenia osobowe i mienia.

Naszym Klientom doradzamy także w kwestii wyboru ubezpieczeń grupowych, w tym grupowych ubezpieczeń na życie oraz umów ubezpieczenia zdrowotnego skierowana dla pracowników.

Wizytówka firmy BR NAPORA Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii