Inauguracja serwisu

Portal lubelskiefirmy.pl jest bazą firm prowadzących swoją działalność na terenie województwa lubelskiego. Został stworzony w celu promocji firm z naszego województwa oraz możliwie najszybszego odnalezienia firmy lub wykonawcy przez potencjalnego klienta.

Oferujemy bardzo szeroką ofertę promocji Twojej firmy, dzięki której znacznie zwiększysz obroty, a Twoja marka będzie dużo bardziej rozpoznawalna. Wpis w naszym portalu jest całkowicie darmowy, jednak prawdziwe korzyści z reklamy osiągniesz po wykupieniu jednego z naszych pakietów pozycjonujących lub reklamy graficznej. Nie daj się wyprzedzić konkurencji i dołącz do nas już dziś!

Aby dodać firmę do naszego katalogu, wystarczy przejść na stronę rejestracji i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Pamiętaj, aby wpisywane dane były aktualne, ponieważ każdy wpis jest dokładnie weryfikowany przed dodaniem do katalogu. W przypadku jakichkolwiek trudności przy rejestracji możesz się z nami skontaktować aby uzyskać pomoc.

Po poprawnej rejestracji otrzymasz od nas e-mail potwierdzający dodanie Twojej firmy do katalogu oraz dodatkowo pakiet PREMIUM na 1 miesiąc.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego katalogu

Zespół lubelskiefirmy.pl