Biuro Rachunkowe TAX Małgorzata ZIeńkowska

shadow

Opis działalności

Biuro Rachunkowe „TAX” jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta - PIT, VAT, RYCZAŁT, ZUS

Biuro Rachunkowe „TAX” jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie licencji Nr 28947/2008 wydanej przez Ministra Finansów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców wykonujących działalność z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu wszystkich branż, (usługowej, handlowej i produkcyjnej) pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wizytówka firmy Biuro Rachunkowe TAX Małgorzata ZIeńkowska jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii