jublewscy

AUTO-SERVICE JUBLEWSCY Bogumiła Lisek-Jublewska

Opis działalności

Firma Auto-Service Jublewscy powstała w 1986 r. Od stycznia 1997 r. do 2006 r. byliśmy sprzedawcą i autoryzowanym serwisem samochodów Fiat Auto Poland. W tym czasie sprzedaliśmy ponad 1300 nowych samochodów Fiat. W roku 2001 firma nasza uzyskała autoryzację koncernu Bosch. Współpraca z koncernem Bosch oraz Fiat Auto Poland umożliwiła nam dostęp do szkoleń technicznych i najwyższej klasy urządzeń diagnostycznych. Dobrze wykwalifikowani pracownicy, najnowsze oprogramowanie zapewnia nam systematyczny rozwój. W roku 2006 firma nasza otrzymała certyfikat „Wielka Mała Firma” kwalifikujący nas do grona wiarygodnych i rzetelnych partnerów biznesowych województwa lubelskiego. Od trzydziestu lat zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów samochodowych. Od 2015 prowadzimy salon sprzedaży i serwis jednośladowych pojazdów firmy Romet – polskiego lidera w produkcji takich pojazdów. Posiadamy ofertę rowerów, skuterów i motocykli. Naszą dewizą jest pełne zadowolenie i satysfakcja klientów.

„Naprawiamy skutecznie”

Trzydzieści lat doświadczenia w naprawach pojazdów. Najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne Bosch i innych producentów. Salon sprzedaży i serwis pojazdów firmy Romet. Bogata oferta.

Kontakt

Tel.: (81) 855 62 31

Strona internetowa: www.jublewscy.pl

Adres: ul. Lipowa 42A, 21-100 Lubartów

Godziny otwarcia: 7.30 - 17.00

Wizytówka firmy AUTO-SERVICE JUBLEWSCY Bogumiła Lisek-Jublewska jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik