Assa Sp. z o.o.

shadow

Opis działalności

Od momentu powstania firmy podstawą działalności są usługi celne, przeładunki, magazynowane oraz dystrybucja miodu w beczkach.

Assa Sp. z o.o. z powodzeniem działa od 2012 r. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie międzynarodowego obrotu towarowego.

Od momentu powstania firmy podstawą działalności są usługi celne, które są stale rozwijane. W 2016 roku otrzymaliśmy status AEO. Dzięki niemu nasi klienci mogą korzystać z szeregu ułatwień, co zwiększyło szybkość oraz efektywność przepływu towarów.

Od 2017 roku specjalizujemy się w przeładunkach, magazynowaniu oraz dystrybucji miodu w beczkach.

W 2018 roku planujemy budowę nowoczesnego centrum logistycznego wysokiego składowania klasy A o powierzchni 5000 m², wyposażonego w nowoczesny sprzęt i technologie.

Naszą działalność opieramy na solidnych podstawach i rzetelnych relacjach z naszymi klientami. Jesteśmy dla nich prawdziwym partnerem w biznesie.

Wizytówka firmy Assa Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii