AMFON S.C. Jakubiak Małysza

shadow

Opis działalności

Czujesz, że słabiej słyszysz? Często dopytujesz? Szumi Ci w uszach? A może po prostu chciałbyś profilaktycznie zbadać słuch? Zapraszamy do naszego salonu protetyki słuchu!

-- Reklama --

Mając na uwadze dobro osób słabosłyszących oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu protetyki słuchu postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie wykwalifikowany personel udzieli każdemu odpowiedniej porady niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku słuchu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie badań słuchu, doboru, regulacji i napraw aparatów słuchowych, wykonywania wkładek usznych oraz zaopatrzenia w systemy wspomagające słyszenie.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowań do aparatów słuchowych z Narodowego Funduszu Zdrowia i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Prowadzimy sprzedaż baterii, środków do czyszczenia i wszelkich akcesoriów potrzebnych do obsługi aparatów słuchowych.

-- Reklama --

Wizytówka firmy AMFON S.C. Jakubiak Małysza jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii