AMFON S.C. Jakubiak Małysza

shadow

Opis działalności

Czujesz, że słabiej słyszysz? Często dopytujesz? Szumi Ci w uszach? A może po prostu chciałbyś profilaktycznie zbadać słuch? Zapraszamy do naszego salonu protetyki słuchu!

Mając na uwadze dobro osób słabosłyszących oraz wieloletnie doświadczenie z zakresu protetyki słuchu postanowiliśmy stworzyć miejsce gdzie wykwalifikowany personel udzieli każdemu odpowiedniej porady niezależnie od stopnia i rodzaju ubytku słuchu.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie badań słuchu, doboru, regulacji i napraw aparatów słuchowych, wykonywania wkładek usznych oraz zaopatrzenia w systemy wspomagające słyszenie.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowań do aparatów słuchowych z Narodowego Funduszu Zdrowia i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Prowadzimy sprzedaż baterii, środków do czyszczenia i wszelkich akcesoriów potrzebnych do obsługi aparatów słuchowych.

Wizytówka firmy AMFON S.C. Jakubiak Małysza jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii