airfoto

AirFoto Łukasz Bielak

Opis działalności

Oferuję:

  • filmowanie oraz zdjęcia z powietrza na Twoim weselu,
  • obsługa imprez masowych oraz eventów takich jak festyny, zawody sportowe,
  • video prezentacja nieruchomości, lokali, obiektów,
  • wiele innych.

Sprzęt:
DJI Phantom 4
Materiały wideo w rozdzielczości 4K przy częstotliwości 30 kl./s lub w rozdzielczości full HD 1080p przy częstotliwości do 120 kl./s, rejestrując płynny obraz również podczas zwolnionego tempa. Zdjęcia z powietrza w rozdzielczości 12 megapikseli.

Współpracuję z kamerzystami weselnymi, także jeśli masz zaplanowane wesele a chciałabyś/chciałbyś urozmaicić swój przyszły album oraz nagranie z wesela materiałami z powietrza to zapraszam do kontaktu. Zapraszam również firmy, które chcą poszerzyć swoją ofertę o drona.

USŁUGA WESELNA:
Polega na wykonaniu wszelakich ujęć przeze mnie i po weselu dostarczam materiał do kamerzysty oraz fotografa weselnego, którzy
dołączają materiał z drona do głównego filmu z wesela oraz fotograf zamieści zdjęcia w albumie/foto książce. Dzięki temu macie Państwo ujęcia z ziemi oraz z powietrza doskonale zmontowane w jednym filmie!

Jestem wykwalifikowanym operatorem drona posiadający Świadectwo Kwalifikacji Operatora Bezzałogowego Statku Powietrznego oraz badania Lotniczo-Lekarskie.

Zapraszam!

Usługi dronem, wesela, imprezy, zdjęcia firm/promocyjne

Kontakt

Tel.: +48 603 774 331

Adres: Dzwola 215, 23-304 Dzwola

Wizytówka firmy AirFoto Łukasz Bielak jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik

Media społecznościowe