AGROMAX s.c.

shadow

Opis działalności

Firma AGROMAX od 1989 roku produkuje maszyny rolnicze.

Firma AGROMAX od 1989 roku produkuje maszyny rolnicze. Założycielem zakładu jest Stanisław Osek.

Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji opryskiwaczy polowych zawieszanych, a następnie wprowadziliśmy do produkcji sadzarki do rozsady. W 2005 roku produkowany asortyment został poszerzony o głębosze, a w 2007 o opryskiwacze polowe przyczepiane. W roku 2012 rozpoczęliśmy także produkcję bron polowych składanych hydraulicznie, które po dzień dzisiejszy cieszą się szczególnym uznaniem i popularnością. W roku 2013 oferta firmy została poszerzona o kultywatory ciężkie. Wprowadziliśmy także do produkcji nowe modele głęboszy z opcjonalnym wałem kolczastym. Natomiast do bron polowych składanych hydraulicznie dodaliśmy w opcji włókę. Rok 2014 zaowocował wprowadzeniem do produkcji ogławiarki do marchwi z rozdrabniaczem naci, zaś w 2015 opracowaliśmy głębosz z zębami typu Plow. W 2017 rozszerzyliśmy gamę głęboszy o maszyny wyposażone w innowacyjne zęby typu Ripper oraz wał kolczasto-łapkowy.

Mamy duże doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych dlatego ciągle opracowujemy nowe konstrukcje i rozwiązania, które wdrażamy do produkcji. Stale powiększamy asortyment produkowanych przez nas maszyn. Szczególną uwagę przykładamy do praktycznych i wygodnych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić czas i środki. Sami od pokoleń zajmujemy się rolnictwem, dzięki czemu znamy potrzeby rolników, a wszystkie maszyny, zanim wejdą do produkcji seryjnej, przechodzą szereg prób i testów polowych. By sprawdzić jak poszczególne rozwiązania sprawdzają się w praktyce, badamy je nie tylko podczas pracy we własnym gospodarstwie, ale na różnych rodzajach gleb, u rolników którzy wyrażają chęć wypróbowania prototypów i nowych rozwiązań. W ostatnim czasie tego typu współpraca zaowocowała powstaniem nowej wersji wielokrotnie nagradzanej sadzarki AGROSA – rolnicy uprawiający paprykę oraz szkółkarze zajmujący się roślinami ozdobnymi zainspirowali nas do opracowania nowych, większych kielichów, ułatwiających sadzenie tych roślin zarówno w tunelach foliowych, jak i w uprawie polowej.

Przy opracowywaniu maszyn współpracujemy z rożnymi instytucjami naukowymi. Jesteśmy otwarci na współpracę z uczelniami wyższymi i ich studentami – regularnie powstają prace magisterskie opisujące rozwiązania i procedury stosowane w naszej firmie. Maszyny przed opuszczeniem zakładu poddawane są szczegółowej kontroli jakości. Wszystkie produkowane przez nasz zakład maszyny przechodzą ocenę zgodności z Dyrektywą Maszynową i spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Korzystamy ze stali w odpowiednio dobranym gatunku dostarczanej przez sprawdzonych dostawców, dzięki czemu jesteśmy pewni udzielanej gwarancji na zakupione u nas maszyny. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwis pogwarancyjny.

Oprócz głównej produkcji zakład świadczy usługi w zakresie serwisowania, napraw i remontów oraz modernizacji maszyn produkcji własnej, jak i innych producentów. Prowadzimy badania techniczne opryskiwaczy wymagane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Produkowane przez nas maszyny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów i znajdują wielu nabywców w kraju, jak również poza granicami naszego państwa. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Na życzenie klientów dowozimy nasze maszyny na ustalone miejsce.

Wysoką jakość produkcji i świadczonych usług zapewnia także stała i wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom i potrzebom klientów zakład stale poszerza i unowocześnia park maszynowy. Technologia produkcji również podlega procesowi ciągłego doskonalenia, w celu lepszego zaspokojenia wymogów klientów oraz zmniejszenia pracochłonności wyrobu. Ważną przesłanką nowych inwestycji jest także ograniczenie negatywnego wpływu maszyn i produkcji na środowisko pracy pracowników oraz na środowisko naturalne.

Wizytówka firmy AGROMAX s.c. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii