AGROMAX s.c.

shadow

Opis działalności

Firma AGROMAX od 1989 roku produkuje maszyny rolnicze.

-- Reklama --

Firma AGROMAX od 1989 roku produkuje maszyny rolnicze. Założycielem zakładu jest Stanisław Osek.

Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji opryskiwaczy polowych zawieszanych, a następnie wprowadziliśmy do produkcji sadzarki do rozsady. W 2005 roku produkowany asortyment został poszerzony o głębosze, a w 2007 o opryskiwacze polowe przyczepiane. W roku 2012 rozpoczęliśmy także produkcję bron polowych składanych hydraulicznie, które po dzień dzisiejszy cieszą się szczególnym uznaniem i popularnością. W roku 2013 oferta firmy została poszerzona o kultywatory ciężkie. Wprowadziliśmy także do produkcji nowe modele głęboszy z opcjonalnym wałem kolczastym. Natomiast do bron polowych składanych hydraulicznie dodaliśmy w opcji włókę. Rok 2014 zaowocował wprowadzeniem do produkcji ogławiarki do marchwi z rozdrabniaczem naci, zaś w 2015 opracowaliśmy głębosz z zębami typu Plow. W 2017 rozszerzyliśmy gamę głęboszy o maszyny wyposażone w innowacyjne zęby typu Ripper oraz wał kolczasto-łapkowy.

Mamy duże doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych dlatego ciągle opracowujemy nowe konstrukcje i rozwiązania, które wdrażamy do produkcji. Stale powiększamy asortyment produkowanych przez nas maszyn. Szczególną uwagę przykładamy do praktycznych i wygodnych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić czas i środki. Sami od pokoleń zajmujemy się rolnictwem, dzięki czemu znamy potrzeby rolników, a wszystkie maszyny, zanim wejdą do produkcji seryjnej, przechodzą szereg prób i testów polowych. By sprawdzić jak poszczególne rozwiązania sprawdzają się w praktyce, badamy je nie tylko podczas pracy we własnym gospodarstwie, ale na różnych rodzajach gleb, u rolników którzy wyrażają chęć wypróbowania prototypów i nowych rozwiązań. W ostatnim czasie tego typu współpraca zaowocowała powstaniem nowej wersji wielokrotnie nagradzanej sadzarki AGROSA – rolnicy uprawiający paprykę oraz szkółkarze zajmujący się roślinami ozdobnymi zainspirowali nas do opracowania nowych, większych kielichów, ułatwiających sadzenie tych roślin zarówno w tunelach foliowych, jak i w uprawie polowej.

Przy opracowywaniu maszyn współpracujemy z rożnymi instytucjami naukowymi. Jesteśmy otwarci na współpracę z uczelniami wyższymi i ich studentami – regularnie powstają prace magisterskie opisujące rozwiązania i procedury stosowane w naszej firmie. Maszyny przed opuszczeniem zakładu poddawane są szczegółowej kontroli jakości. Wszystkie produkowane przez nasz zakład maszyny przechodzą ocenę zgodności z Dyrektywą Maszynową i spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa. Korzystamy ze stali w odpowiednio dobranym gatunku dostarczanej przez sprawdzonych dostawców, dzięki czemu jesteśmy pewni udzielanej gwarancji na zakupione u nas maszyny. Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną oraz serwis pogwarancyjny.

Oprócz głównej produkcji zakład świadczy usługi w zakresie serwisowania, napraw i remontów oraz modernizacji maszyn produkcji własnej, jak i innych producentów. Prowadzimy badania techniczne opryskiwaczy wymagane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Produkowane przez nas maszyny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów i znajdują wielu nabywców w kraju, jak również poza granicami naszego państwa. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Na życzenie klientów dowozimy nasze maszyny na ustalone miejsce.

Wysoką jakość produkcji i świadczonych usług zapewnia także stała i wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom i potrzebom klientów zakład stale poszerza i unowocześnia park maszynowy. Technologia produkcji również podlega procesowi ciągłego doskonalenia, w celu lepszego zaspokojenia wymogów klientów oraz zmniejszenia pracochłonności wyrobu. Ważną przesłanką nowych inwestycji jest także ograniczenie negatywnego wpływu maszyn i produkcji na środowisko pracy pracowników oraz na środowisko naturalne.

-- Reklama --

Wizytówka firmy AGROMAX s.c. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii