shadow

Opis działalności

AGRO-LIFT producent maszyn i urządzeń rolniczych. Produkujemy agregaty uprawowe , uprawowo-siewne, brony i agregaty talerzowe, agregaty podorywkowe, kultywatory ścierniskowe, głębosze, wały uprawowe.

AGRO-LIFT polski producent maszyn i urządzeń rolniczych.

Firma ARO-LIFT rozpoczęła swoja działalność w 2006 r. Siedziba firmy mieści się w Nowym Bazanowie, ale główny zakład produkcyjny jest w miejscowości Przytoczno gm. Jeziorzany. Firma AGRO-LIFT, to w 100% polska firma, która nieustannie i dynamicznie się rozwija. Posiadamy niezbędną bazą projektowo-konstrukcyjną i produkcyjną, wspartą bogatym parkiem maszynowym, co w powiązaniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników, pozwala realizować wszelkie, także nietypowe maszyny i usługi dla branży rolniczej. AGRO-LIFT jest firmą wiarygodną, nakierowaną na rozwój, stwarzającą swoim pracownikom szansę na osobisty sukces i dbającą o satysfakcję klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn i urządzeń rolniczych, staliśmy się firmą kompetentna i godną zaufania. Nadrzędnym celem naszej firmy jest wyprodukowanie wysokiej jakości produktów, dostosowanych do realiów naszego rolnictwa oraz naszych klientów.

AGRO-LIFT specjalizuje się w produkcji agregatów uprawowych, uprawowo-siewnych, bron i agregatów talerzowych, agregatów podorywkowych, kultywatorów ścierniskowych, głęboszy, wałów uprawowych. Od lat wciąż poszerzamy gamę produkowanych przez nas maszyn i urządzeń, w oparciu o doświadczenia eksploatacyjne i sugestie naszych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw
zapotrzebowania rynku rolniczego, poprzez stały kontakt z użytkownikami maszyn rolniczych.

Produkcja naszych maszyn oparta jest o najwyższej jakości materiały i podzespoły dostarczane przez renomowanych producentów światowych i krajowych, które zapewniają trwałość i funkcjonalność naszych maszyn. Dodatkowym atutem naszych maszyn, jest wysoka estetyka wykonania.

Naszą pracą chcemy pokazać że producenci krajowi i nasza myśl techniczna nie odbiega jakością od największych koncernów światowych, a naszą mocną stroną jest szybkość reakcji na potrzeby rynku i elastyczność w dostosowywaniu urządzeń do indywidualnych wymagań klienta.

Corocznie uczestniczymy w wielu wystawach sprzętu rolniczego w kraju m.in. Agro Show, Mazurskie Agro Show, Zielone Agro Show, Opolagra, Agro-Park, Agrotech.

AGRO-LIFT to dzisiaj marka rozpoznawalna w całej Polsce. Jakość naszych wyrobów zdobyła, również uznanie na rynkach w Europie. Część wyprodukowanych przez nas maszyn trafia na eksport m.in. do Niemiec, Belgii, Holandii, na Litwę. Więcej informacji o naszych produktach i sieci dealerów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Wizytówka firmy AGRO-LIFT jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii