b2b

Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection Sp. z o.o.

Opis działalności

Agencja Marketingu Biznesowego „B2B Connection sp. z o.o.” jest interaktywną agencją marketingową i PR-ową operującą na rynku specjalistycznych usług z zakresu szeroko pojętego Marketingu, Reklamy, Promocji oraz Public Relations. Specjalizujemy się w budowaniu, kreowaniu oraz dbaniu o wizerunek firmy w internecie, a w szczególności zgodnie z najnowszymi trendami we współczesnych mediach społecznościowych.

Współpracujemy głównie z formacjami, firmami i instytucjami z branży lotniczej oraz sektora zbrojeniowego, ale mamy na koncie również takie projekty, jak promocja i PR klubu sportowego. Wiele projektów współtworzymy z innymi firmami, dlatego jesteśmy bardzo aktywnie działającą agencją i wszędzie nas pełno.

Jesteśmy bardzo sympatycznymi, otwartymi i komunikatywnymi ludźmi, lubimy poszerzać swoje kręgi znajomości, a ciągłe poszerzanie swojej marketingowej wiedzy i gonitwa za trendami są naszym ogromnym bzikiem;-)

Firma działa na terenie całego kraju. Główna siedziba znajduje się w Świdniku (województwo lubelskie), ale agencja posiada także swoje biuro w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie). Wszystko jest kwestią dogadania, ale w dobie internetu jesteśmy w stanie zrobić dużo, dzięki możliwości pracy zdalnej.

Interaktywna agencja marketingowa i PR-owa operująca na rynku specjalistycznych usług z zakresu szeroko pojętego Marketingu, Reklamy, Promocji oraz Public Relations. Specjalizujemy się w budowaniu, kreowaniu oraz dbaniu o wizerunek firmy w internecie.

Kontakt

Tel.: +48 536 142 190

Strona internetowa: www.b2bconnection.eu

Adres: ul. Wincentego Witosa 5 lok.1, 21-040 Świdnik

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Wizytówka firmy Agencja Marketingu Biznesowego B2B Connection Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Promuj ten wpis i zyskaj nowych klientów

uzytkownik