shadow

Opis działalności

Internet bez limitów, monitoring IP, monitoring GPS.

Celem firmy ADAMPOLNET jest dostarczenie stałego dostępu do Internetu. Regularnie poszerza się grono naszych zadowolonych Klientów, co stanowi dla nas dodatkową motywację do pracy.

Zakres naszych usług dynamicznie się rozszerza. Każdy problem naszych Klientów staramy się możliwie szybko i sprawnie rozwiązać jednocześnie zapewniając najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Pracujemy intensywnie nad tym, aby kojarzono nas nie tylko z usługą dostępu o Internetu, ale również z rzetelnością, fachowością i szybkością działania. Nasza Firma to przede wszystkim LUDZIE – fachowi pracownicy o dużym zaangażowaniu zawodowym i kulturze osobistej.

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu lokalizacji oraz monitorowania pojazdów, osób, zwierząt, maszyn budowlanych oraz wszelkich obiektów, które wymagają nadzoru. Stosujemy tylko urządzenia najwyższej jakości, renomowanej marki Teltonika. Nasz system pozwoli Ci nie tylko na pełną kontrolę, ale również na obniżenie kosztów utrzymania np. floty samochodowej!

W jaki sposób? Dzięki zlokalizujmnie.pl sprawdzisz, jakie dokładnie dystanse pokonują Twoi pracownicy, czy używają samochodów tylko do celów służbowych, ile czasu poświęcają na pracę a także ile paliwa faktycznie zużyli…

A to tylko kilka przykładów zastosowania zlokalizujmnie.pl w Twojej firmie!

Wizytówka firmy ADAMPOLNET jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii